Zastavení se sama v sobě…a prožívání přítomných okamžiků

Je 23.6.2015 a už jsem pro vás pěkně dlouho nic nenapsala. Njn, na jedné straně jarní vyčerpání, z kterého se dostávám díky bylinkám a přípravkům svého obchůdku a na straně druhé práce a aktivity, které jsem si naplánovala už 1.1.2015 viz novoroční přání.

Potřebovala jsem se zastavit.

V práci se daří, jsem obklopena bylinkami a také dekoracemi francouzské Provence a dělá mi to radost. Lidé jsou milí a rádi se vracejí, což je pro mě příjemná odměna.

2015 FOTO AKCÍ 561

Rovněž sklenice zážitků se úctyhodně plní, mám pocit, že to, co zažívám letos, jsem neprožila za posledních 20 let. Prostě, co jsem chtěla, to mám.  😉 Přesně podle toho, co jsem si na začátku roku přála, mi Vesmír plní, cestovat, užívat si, relaxovat, číst, účastnit se zajímavých seminářů, nasávat kulturu i přírodu. Je toho všeho letos tolik, že jsem to mnohdy nestíhala v sobě ani zpracovat. Takže jsem si dala malý oddych od psaní a PC a věnovala se jen sama sobě, nyní znovu nabírám dech a přemýšlím nad tím, čím své stránky a tím také vás obohatím.

A těším se na léto. Na jahody, třešně, koupání, dovolenou, dovádění s dětmi.

web třešně web koupání

 Někdy je prostě potřeba se zastavit, zamyslet se, užívat si jen toho, co přichází a žít TADY A TEĎ.

A tak jsem si ty dva měsíce naplno prožila výlety a víkendy, relaxace a vodu. V Jeseníkách, na Slovensku, v Polsku. Miluji staré hrady a zříceniny, lesy a zákoutí s jezírky či rybníčky… Jen si je tiše procházím, sedím, koukám, nasávám.

2015 FOTO AKCÍ 254 2015 FOTO AKCÍ 207

2015 FOTO AKCÍ 538

 

Těším se na středu na další kulturu, na divadelní představení Víkend s bohem. Snažím se užívat si jen toho okamžiku, který právě je.

A vy?

Prosím, zastavte se a každou chvíli, kterou prožíváte, ať v práci, na zahradě, u vody či s přáteli, si užijte na maximum. TADY A TEĎ. Nic víc neexistuje. Včerejšek už není a zítřek ještě nenastal, neexistuje, bude zase jen dnešek. Tak ho prožijte. Každou minutu a vteřinu svého času.

Renáta ♥

Renáta Herczová

Jsem tvůrce svého života, miluji objednávání z Vesmíru, miluji afirmace, miluji svůj život. Naučím vás, jak si pomocí objednávání si z Vesmíru a pomocí afirmací zlepšíte svůj život, budete šťastní a spokojení... více o mně si přečtěte zde.>>

Komentáře

  • Stáhněte si tento e-book zdarma

    Vaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa) jsou u mě v bezpečí a budu (Renáta Herczová, IČ: 73273422) je na základě vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů (http://renatahercz.cz/ochrana-osobnich-udaju-2/), které vycházejí z české a evropské legislativy. Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání e-booku a dalších newsletterů ode mě, které se budou týkat souvisejícího tématu. Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v každém zaslaném e-mailu.

  • Nejnovější příspěvky

  • Rubriky