Tip na zdravou snídani či svačinku

Zdravá snídaně či svačinka

V pátek se za mnou do práce stavila kamarádka a nadšeně mi líčila svou zdravou snídani posledních dní. Byla nabušená energií. Tedy kamarádka. A…. Nakazila mě.
Jsem pro každou „špatnost“ a kombinace potravin mě zaujala, tak jsem se rozhodla, že to vyzkouším. Ostatně je jaro a je třeba tělu dodat vitamíny a vyčistit jej. Energie také není nikdy dost. Obzvláště po zimě, nijaké, ale dlouhé.
Na nákupu v marketu mě potěšilo, že měli poslední balíček špenátu, přesně pro mě. :-)

Tak tedy potřebujeme tyto ingredience

♣ čerstvý listový špenát

♣ 1 banán

♣ 1 jablíčko

♣ 1 lžička chia semínek

♣ 1 hrst oříšků, mandlí či ořechů

♣ 3 lžíce jemných ovesných vloček

♣ 1 lžíce sušené goji

Postup

Špenát propláchneme, odstraníme stonky, nakrájíme nahrubo, přidáme na kolečka nakrájený banán, nastrouhané jablíčko a přisypeme vše ostatní. Nezapomeňte, fantazii se meze nekladou, můžete si přidat to, co máte rádi. Třeba semínka slunečnice, lněné semínko, brusinky, či jiné druhy salátu. Já určitě budu experimentovat, dlouho jen u špenátu nezůstanu. :-)
Nepřidávala jsem žádnou vodu, ani jinou tekutinu. Poté, co máme vše ve vyšší nádobě, vezmeme ponorný mixér a důkladně rozmixujeme. Jde to krásně.

Výsledkem není tekutá snídaně, ale chutná kaše do misky, která zasytí na celé dopoledne.

Kombinace špenátu a banánu se Vám možná na pvní pohled bude zdát podivná, leč chuť vás příjemně překvapí.

Tak vyzkoušejte a dejte vědět, zda Vám chutnalo.

Mně moc. :-)

Dobrou chuť!

Goji, brusinky a chia semínka v dobré kvalitě můžete zakoupit v astro-apatyce na Pekařské 58, Opava.

Těším se na Vás.

Renáta ♥

Renáta Herczová

Jsem tvůrce svého života, miluji objednávání z Vesmíru, miluji afirmace, miluji svůj život. Naučím vás, jak si pomocí objednávání si z Vesmíru a pomocí afirmací zlepšíte svůj život, budete šťastní a spokojení... více o mně si přečtěte zde.>>

Komentáře

  • Stáhněte si tento e-book zdarma

    Vaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa) jsou u mě v bezpečí a budu (Renáta Herczová, IČ: 73273422) je na základě vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů (http://renatahercz.cz/ochrana-osobnich-udaju-2/), které vycházejí z české a evropské legislativy. Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání e-booku a dalších newsletterů ode mě, které se budou týkat souvisejícího tématu. Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v každém zaslaném e-mailu.

  • Nejnovější příspěvky

  • Rubriky