Přejete si, prosím?

Miluji rituály. Máte to taky tak?  Sednu si, popřemýšlím nad svou touhou, svým přáním, napíšu jej na pěkný papír, sroluji do ruličky a převážu červenou stužkou. Přání vložím do dlaně a věnuji mu energii. Představuji si konkrétně to, po čem toužím. Svému přání věnuji pozornost a lásku. Vidím, jak voní, vidím barvy své vytoužené věci. Cítím ji. Těším se z ní, jako bych ji už měla, jako by se mi mé přání už splnilo. Pak srolovaný papírek uložím v bytě na místo pomocníků podle ba-gua a požádám o pomoc se splněním mého přání. Nezapomenu poděkovat, protože už ho přece mám.  :-)

Před časem jsem si na toto místo v bytě pořídila krásnou keramickou mandalku, do které zastrkáváme nejen přáníčka, ale i…..   ( viz foto )

mandala

Víte, že vše, co proběhne naší hlavou, bere Vesmír vážně a splní to?

I to, co si nepřejete vědomě a s rozvahou? Že bere vážně i to, co jen probleskne hlavou?

Miluji nejen rituály, ale i takováto rychlá přání, která jsou takovou jakousi bleskovou modlitbou.

Nedávno se mi jedno takové přání splnilo.

Vyslala jsem jedno rychlé přání naprosto bezděčně do Vesmíru. Byla to setina vteřiny a hned jsem na ně zapomněla.

Během dalších pár minut se splnilo. Vesmír byl bleskurychlý. Vtipné bylo, že naprosto stejné přání nezávisle na mně měla kamarádka. O co šlo konkrétně? Obě jsme si přály, aby autobus městské dopravy zastavil přímo u restaurace, kam jsme šly na oběd. Zastavil! Pokazil se! Řidič otevřel dveře a my šly rovnou na jídlo. Zdánlivá maličkost, ale… podívaly jsme se na sebe, řekly jsme si, co jsme vysílaly, rozesmály jsme se a popřály si dobrou chuť.

Chvíli jsem jen tak koukala a to doslova s otevřenou pusou, než mi to došlo, TOHLE jsi přece chtěla! Poděkovala jsem a tetelila se blahem, že to tááák hezky funguje.

A co vy? Máte svá tajná přání? Věnujete jim svou energii? Přejete si jen a jen pro sebe? Protože ať chceme nebo ne, přát si pro sebe není sobecké, je to projev náklonnosti k sobě. A také proto, že přát si za druhého, byť se skvělým úmyslem, může být pácháním dobra na druhých a oni si nakonec mohou přát zcela něco jiného.

Přejte si s láskou? Cítíte radost a vášeň, těšíte se ze svého přání?

Zcela upřímně si odpovězte, zda to, co si přejete je to, co opravdu chcete tam někde uvnitř vás.

Že si jdete rozmyslet svá přání? To je dobře. Mám radost.

Tak krásné přání si…

Renáta

PS: mandalky můžete zakoupit u mne v krámku nebo je pošlu až k vám domů.

Renáta Herczová

Jsem tvůrce svého života, miluji objednávání z Vesmíru, miluji afirmace, miluji svůj život. Naučím vás, jak si pomocí objednávání si z Vesmíru a pomocí afirmací zlepšíte svůj život, budete šťastní a spokojení... více o mně si přečtěte zde.>>

Komentáře

  • Stáhněte si tento e-book zdarma

    Vaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa) jsou u mě v bezpečí a budu (Renáta Herczová, IČ: 73273422) je na základě vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů (http://renatahercz.cz/ochrana-osobnich-udaju-2/), které vycházejí z české a evropské legislativy. Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání e-booku a dalších newsletterů ode mě, které se budou týkat souvisejícího tématu. Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v každém zaslaném e-mailu.

  • Nejnovější příspěvky

  • Rubriky