Můj příběh

Jsem tvůrce svého života, baví mě zákon přitažlivosti, miluji objednávání z Vesmíru, miluji afirmace, feng shui, miluji svůj život. Naučím vás, jak si pomocí přitažlivosti a pomocí afirmací zlepšíte svůj život, budete šťastní a spokojení...

Pomůžu vám zharmonizovat váš domov pomocí krásného učení feng shui. Vytvořím astrotyp na míru nebo korelát mezi vámi a vašimi blízkými. Budete vědět, jak spolu komunikovat, jakou práci najít, jaké je vaše zdraví, kde vás tlačí bota a co je potřeba zlepšit. Pracuji s bylinkami, takže vám doporučím léčbu na míru. 

Píše se rok 2015. Je zima. Je ráno. Vstávám a drmolím si "pod fousy". "Miluji Tě, omlouvám se Ti, odpusť mi, prosím, děkuji Ti, dnes bude báječný den. Cítím se dobře, jsem mladá, krásná, šťastná, úspěšná, bohatá a zdravá. Děkuji, děkuji, děkuji." Usmívám se. Je to můj malý ranní rituál. Cítím vděčnost za vše, co v životě mám. Je mi dobře. Těším se do práce. Chystám snídani a spokojeně se rozhlížím kolem, za měsíc to budou 2 roky, co bydlím ve svém bytečku, vysněném a nově zařízeném. O tom, jak jsem díky objednávání do Vesmíru a vizualizaci získala byt, si můžete přečíst tady:

vesmírná objednávka bytu zde>>

Ne vždy byl ale můj život takto pohodový.

Píše se rok 2007. Je léto. Budím se k ránu. Přemýšlím, zda to vše nebyl jen zlý sen. Štípu se do tváře. Bohužel, sen to nebyl, je to realita. Přišla jsem o miminko, 6. měsíc těhotenství, po amniocentéze, v den 10. výročí svatby, jak symbolické. Bylo to takové vyvrcholení všech problémů. Snad se už rozhoupu a udělám to, co jsem měla udělat už dávno. Odejdu z nefungujícího vztahu, "pochlapím se", postarám se o syna sama a začnu být konečně šťastná. Tak nějak úplně obyčejně, šťastná, spokojená, svobodná a volná. Sama se sebou. Jen se toho nebát. Pořád mi scházel nějaký impulz, něco, co by mě popohnalo dopředu. Teď tady byl. Paradoxně jsem byla v tom nejkřehčím období života ženy nejsilnější, cítila jsem, že to, co jsem tak dlouho odkládala, nakonec udělám. I tak to ale ještě chvíli trvalo.

Potřebovala jsem nastartovat, nakopnout, potřebovala jsem impuls, něco, co mi dodá odvahu a sebevědomí.

A pak to přišlo, objevila jsem spoustu knih. Spoustu metod, technik, rad.

Knihou Tajemství, tou to všechno začalo. Pak jsem na netu narazila na skupinku žen různého věku z různých koutů republiky i ze Slovenska, pomáhaly jsme si chápat tyto knihy, radily jsme si, povzbuzovaly se, cca 20 žen, 20 různých osudů a 20 různých pohledů na věc. Četla jsem a byla jsem zpočátku dost zmatená, tolik informací, tolik postupů, jak dosáhnout klidu a pohody v životě. No jo, ale jak to zpracovat. Jak dosáhnout toho, aby to fungovalo?

Zkoušela jsem různé metody a postupně vylučovala ty, které mě neoslovily nebo se mi pomocí nich nedařilo dosáhnout výsledku. Nakonec jsem zůstala věrná pár technikám, které využívám dodnes. Stále se ale učím nové věci.

A jak jsem na tom teď?

Jsem šťastná.

Jsem šťastná, spokojená, zdravá, cítím se volně a svobodně.

Co nejde vyřešit, neřeším.

Nedívám se zpět.

Ani moc dopředu.

Žiji tady a teď.

Ovšem cesta to byla dlouhá, dlouhá a bolestná.

Ale být šťastný je tak povznášející pocit.

Miluji svůj život.

Chcete se také tak cítit?

Tak pojďte, nahlédněte na mé stránky, povedu vás.

Děkuji

Renáta

 

Čím začít?

Podívejte se na nejčtenější články mého blogu.

fénix 3

Jak mi feng shui mění život

Mění a ve to ve všech oblastech života. Mění se ve všem, co si umíte představit. Práce,…

Celý článek
prostor

Jak Renáta k seminární místnosti přišla :-)

Úklid = prosperita, nové věci v životě, hojnost? Aneb, jak jsem přišla k novému prostoru. No ano.…

Celý článek

Nevšední zážitek

První jarní den Ještě dneska to zpracovávám. Včera jsem byla na výletě. Přestože byla neděle ráno, budík…

Celý článek