Kohout to má za pár a zemský pes přichází …

Jsem na to zvědavá. Musím říct, že kohout se fakt nevzdává. Už bude ale vládnout jen pár dní. 16.2.2018 začíná nový čínský rok zemského psa.

Zemský pes bude pod vládou tří energií.

Celý rok budou vládnout tři energie: kovu, země a ohně. Všechny tři energie se naštěstí podporují, oheň podpoří zemi a země podpoří kov.

Jaké budou energie roku psa? 

Energie roku psa budou silné, ale ne úplně bláznivé, oheň bude energie aktivovat a země je bude mírnit.

V roce kohouta jsme měli vše dokončit, dodělat a v roce psa to pes zkontroluje a ochrání, vyloučí se to, co je nefunkční, aby nás to v budoucnu nezatěžovalo. Letos je nutné si v životě udělat co největší pořádek. Zhodnotit vše, co nám bude do dalších let prospěšné a ostatní vyloučit – věci, práci, různé aktivity i lidi. Pokud to neuděláme, bude nám to bránit v dosažení cílů.

pes

Jaký je pes?

🐶 ochranitelský, loajální, upřímný

🐶 věrný, čestný

🐶 inteligentní

🐶 spravedlivý

🐶 má rád systém, řád a pravidla

🐶 je vášnivý zastánce práva, spravedlnosti a poctivosti

🐶 často hájí zájmy jiných více než své vlastní

🐶 má pochopení pro slabosti druhých

🐶 lidi rozděluje do dvou kategorií – buď jste oblíbení, nebo ne

🐶 pokud jste přítel, už neřeší, zda je vše ve vašem životě v pořádku – je loajální

🐶 mladí psi jsou hraví, k stáru může být mrzutý

🐶 když je vyrušen nebo napaden, tak může být agresivní a zuřivý

A jaký tedy bude rok psa? 

Pes nás bude chránit, nás, naši rodinu a naši harmonii. Budeme přesně vědět, kam patříme, kdo je náš blízký, naše rodina, naše jakékoliv seskupení, kterého jsme součástí.

koleje dva, pár

Na věci se budeme dívat jasně. Pes má rád věci jednoduché a jak jsem psala výše, má smysl pro spravedlnost. A když něco nebude spravedlivé? Kousne! 🐶  Ano, přesně tak, dá nám to dost jasně najevo. Pak se máme na co těšit. O nepříjemnosti a hádky nebude nouze.

Takže i vše nové, co nám přijde do života bude jasné a jednoduché.

Srovnáme si, co je pro nás podstatné a co nikoliv. Žebříček hodnot se tak může malinko změnit.

žebřík 1

Vše si během roku plánujme, práci i odpočinek, nezapomínejme na sebe. Promýšlení a plánování bude základ, nevrhej se rovnou do akce, rozmysli se, využij to, co znáš, promysli to a pak jednej.

Pes má rád pravidla, řád a systém, proto je dobré mít vše v pořádky, doklady, papíry, smlouvy, jednání pak budou krásně plynout a nebudeme se muset na nikoho vymlouvat.

plánování    pes 6

Je to dobrý základ pro naši budoucnost. Pes bude spokojen a my také.

Kohout si potrpěl na krásná slůvka, kudrnatost vět, vzletnost, tohle pes nemá rád. V jednoduchosti je síla, to je jeho heslo. Takže pokud budeš jednat, něco vyřizovat, zařizovat, pamatuj na to, že stručnost, jednoduchost a jasnost je psí. Nedělej nic zdlouhavě, nic neobkecávej a mysli na jednoduchost. A hlavně zapomeň na lhaní a podvůdky, to pes nemá rád. Upřímnost nade vše.

 

pes 4

krásný nový rok zemského psa přeji 🐶

Renáta ♥

 

 

Renáta Herczová

Jsem tvůrce svého života, miluji objednávání z Vesmíru, miluji afirmace, miluji svůj život. Naučím vás, jak si pomocí objednávání si z Vesmíru a pomocí afirmací zlepšíte svůj život, budete šťastní a spokojení... více o mně si přečtěte zde.>>

Komentáře

  • Stáhněte si tento e-book zdarma

    Vaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa) jsou u mě v bezpečí a budu (Renáta Herczová, IČ: 73273422) je na základě vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů (http://renatahercz.cz/ochrana-osobnich-udaju-2/), které vycházejí z české a evropské legislativy. Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání e-booku a dalších newsletterů ode mě, které se budou týkat souvisejícího tématu. Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v každém zaslaném e-mailu.

  • Nejnovější příspěvky

  • Rubriky