Kdo jsem?

 Vítejte na mém blogu, jmenuji se Renáta Herczová.

Jsem narozena ve znamení štíra, což znamená, že mám blízko ke všemu tajemnému.

V období životní krize jsem tápala, jak žít dál, co dělat, jak zlepšit svůj život, a pak jsem jen tak "náhodou potkala" knihy, které mě dovedly ke změně myšlení. Nic nešlo hned, vše bylo postupné a pro mě překvapující, že TO MŮŽE FUNGOVAT.

Nyní jsem tvůrce svého života, miluji objednávání z Vesmíru, miluji afirmace, feng shui, bylinky, miluji svůj život. Naučím vás, jak si pomocí objednávání z Vesmíru a pomocí afirmací zlepšíte svůj život, budete šťastní a spokojení...Ukážu vám, jak můžete cestou feng shui dojít k harmonii. 

Neustále se v tomto oboru vzdělávám. Nacházím nové knihy, nová videa, nové inspirace, absolvuji další a další semináře...zapisuji si svá přání, své objednávky do deníků, píši si tam i své úspěchy...plánuji si své dny tak, aby se mi dařilo ( nejen na Nový rok ) a byla jsem maximálně se svým životem spokojená.

V čem vám mohu ještě pomoci? 

Mojí hlavní náplní práce jsou bylinky a feng shui. Vlastním astro-apatyku v Opavě a pomáhám lidem zlepšovat své zdraví. Mým dalším zaměřením a velkým koníčkem je feng shui a tvorba východních čínských horoskopů. Jsem konzultantkou feng shui, tzn., že přímo u vás v bytě, domě nebo v kanceláři dělám harmonizace a změny k lepšímu. Spolu s klienty krok za krokem měníme jejich životy. Vedu večerní a celodenní semináře a za pomocí horoskopů radím klientům, jak vzít život do svých rukou. 

Co mám ještě ráda a co mě baví?

Miluji jaro, kdy se vše zelená a kvete, miluji barevný podzim, déšť bubnující do oken....

Kromě zákona přitažlivosti a afirmací mě baví feng shui, EFT, mám ráda bylinky, se kterými pracuji ve své astro-apatyce.

A nezapomínejte:

„Když něco chceš, celý Vesmír se spojí, abys své přání uskutečnil.“
~ Paulo Coelho ~

Renáta

 

Řešíte nějaký problém a potřebujete pomoct nebo poradit? Napište mi:

Stáhněte si tento e-book zdarma:

Vesmírný objednávkový e-shop aneb Jak si z vesmírného kotle vytáhnout své přání a neopařit se...

a já vás naučím v 7 krocích, jak vědomě objednávat, plnit si svá přání a žít život v pohodě, radosti a štěstí...