Kdo jsem?

 Vítejte na mém blogu, jmenuji se Renáta Herczová.

Jsem narozena ve znamení štíra, což znamená, že mám blízko ke všemu tajemnému a to mě v podstatě provází mým životem.

Jsem majitelkou Centra Harmony - astro-apatyky a čajovny Harmony. 

V čem vám mohu pomoci? 

Mojí hlavní životní náplní je poradenství v oblasti zdraví. Pomáhám lidem zlepšovat jejich zdraví pomocí bylinných preparátů a doplňků stravy. Potřebuješ řešit své zdraví?

Pak zavolej, napiš nebo se rovnou stav. Probereme to. 

Mým dalším zaměřením, velkým koníčkem a životním stylem je feng shui a tvorba východních čínských horoskopů. Jsem konzultantkou feng shui, tzn., že přímo u vás v bytě, domě nebo v kanceláři dělám harmonizace a změny k lepšímu. Spolu s klienty krok za krokem měníme jejich životy. Vedu večerní a celodenní semináře a za pomocí východních horoskopů radím klientům, jak vzít život do svých rukou, jak poznat sama sebe, jak najít svůj potenciál, jak pochopit své vlastnosti, které jsou dané a jak ovlivnit ty, které se mohou měnit a rozvíjet a také jak posílit své zdraví. 

Na mé práci mě baví prolínání našeho zdraví s východním učením. 

Astro-apatyka 

Astro-apatyku v Opavě jsem otevřela 9.9.2003 poté, co si mě vybral pro spolupráci pan Havelka.

Jak začala naše spolupráce?

 Jednou jsem v pořadu Áčko viděla pana Havelku mluvit o neplodnosti, což byl náš problém. Napsala jsem moderátorce Šárce Kubelkové. Ta mi odepsala a dala mi kontakt na pana Havelku do Prahy. Zavolala jsem mu a poté ho i navštívila v Bohuňovicích u Olomouce. Léčili jsme se u něj cca 11 měsíců, no a dopadlo to happy endem, dnes má syn Nikolas 16 let (2018). I po narození syna jsme za panem Havelkou jezdili a čím víc jsem jej poznávala, tím víc jsem s ním chtěla pracovat a pomáhat dalším. Bylo to mé velké přání. A jak víme, když něčemu bezmezně věříme, splní se to. 
No a jednou mi pan Havelka řekl: "otevřete apatyku v Opavě, já k vám budu jezdit".

Překvapením jsem ani nedýchala a chytla jsem ho za slovo. Za 3 měsíce jsem otevírala vysněnou apatyku. Jsme velmi ráda, že si mě sám vybral, cítil, že to budu dělat ráda. A je to tak, má práce je můj koníček.

S panem Havelkou jsem spolupracovala od roku 2003 do konce roku 2017, kdy ze zdravotních důvodů musel poradenskou činnost ukončit. 

Apatyku po jeho smrti rušit nebudu, pan Havelka mi vždy říkal, že až jednou on pracovat nebude, já budu dál pokračovat a pracovat s bylinkami. 

V současné době začínám bez něj, na novém místě a s novými možnostmi léčby. Nemám jeho jasnovidné schopnosti, ale pokud je to v mých silách, mohu vám pomoci zlepšit vaše zdraví. Je jen na vás, zda mi budete důvěřovat. Za 15 let mě toho hodně naučil. A já mu za to moc děkuji.

Pokud řešíte nějaký zdravotní problém, kontaktujte mě, prosím e-mailem, zavolejte nebo se stavte. Já vám doporučím bylinné preparáty a doplňky stravy pro vaše zdraví, popř. doporučím terapii svíčkováním.

 Co bych o sobě ještě prozradila?

Jsem rozvedená, mám dvě děti, syna Nikolase a dceru Julii Emu.
 Miluji jaro, kdy se vše zelená a kvete, miluji barevný podzim, déšť bubnující do oken....mám ráda všechny barvy země, jarní kytky, nejraději tulipány, narcisy, modřence, frézie…, knihy, rockovou hudbu, obdivuji lidi jako je sir Nicolas Winton, nemám ráda velkou zimu a velké horko, nesnáším pocit bezmoci, lidskou hloupost, násilí…

Jak šel čas....

V období životní krize jsem tápala, jak žít dál, co dělat, jak zlepšit svůj život, a pak jsem jen tak "náhodou" potkala knihy, které mě dovedly ke změně myšlení. Nic nešlo hned, vše bylo postupné a pro mě překvapující, že

TO MŮŽE FUNGOVAT.

Nyní jsem tvůrkyní svého života, miluji zákon přitažlivosti a objednávání z Vesmíru, miluji afirmace, feng shui, andělská stvoření a bylinky.

Naučím vás, jak si pomocí zákona přitažlivosti (objednávání z Vesmíru) a pomocí afirmací zlepšíte svůj život, budete šťastní a spokojení...Ukážu vám, jak můžete cestou feng shui navázat na tradice našich předků a dojít k harmonii. 

Více můžete najít také zde: e-booky a kurzy.

Neustále se v tomto oboru vzdělávám. Nacházím nové knihy, nová videa, nové inspirace, absolvuji další a další semináře...zapisuji si svá přání, své objednávky do deníků, píši si tam i své úspěchy...plánuji si své dny tak, aby se mi dařilo ( nejen na Nový rok ) a byla jsem maximálně se svým životem spokojená.

 A nezapomínejte:

„Když něco chceš, celý Vesmír se spojí, abys své přání uskutečnil.“
~ Paulo Coelho ~

Renáta

 

Řešíte nějaký problém a potřebujete pomoct nebo poradit? Napište mi:

Stáhněte si tento e-book zdarma:

Vesmírný objednávkový e-shop aneb Jak si z vesmírného kotle vytáhnout své přání a neopařit se...

a já vás naučím v 7 krocích, jak vědomě objednávat, plnit si svá přání a žít život v pohodě, radosti a štěstí...