Jak se chránit před energetickými upíry

Za posledních pár let (asi 15) jsem dostala pár lekcí (jo, bylo jich asi víc než dost). Týkaly se většinou lidí, jak jinak.

Dlouho jsem to brala jako posun dopředu. Vlastně beru stále, jen se k tomu stavím jinak.

Jeden dobrý přítel mi říkával, že jsem naivní. Když já to ale jinak neumím. To, co dávám, očekávám od ostatních. Asi jsem fakt naivní. Neočekávám faleš, přetvářku, kamarádství jen tak. Neočekávám závist, nepřejícnost, jen proto, že mám něco, co ti druzí ne.

závist

Poslední rok toho byl docela plný. Přestěhovala jsem si svou firmičku, svůj obchůdek v rámci města na jiné místo a najednou se lidé, které jsem znala roky, nějak podivně změnili. Dost mě překvapilo, že větší vzdušnější prostor, hezké vybavení, krásný lustr, pohne tolika lidem žlučí, rozpoutá v nich vnitřní boj, propukne závist a nepřejícnost. Z některých to zrovna kapalo. Někteří se raději ani nepřišli podívat. Uf. 😉 No a někteří mi odešli ze života.

závist

Události posledních týdnů mě ale upozornily, že bych to měla řešit přece jen více než jen obvyklou ochranou.

Celý rok přesně cítím, kdy se nade mnou stahují mraky a působí nedobré síly lidí z blízka i z dálky.

Vnímám to dost zřetelně. Popsala bych to doslova takto: přijde to z minuty na minutu, vše v okolí se ztiší, čas začne plynout naprosto jinak. Vypadá to jako ve filmu. Představte si: jste uvnitř budovy, koukáte oknem ven a vše je zpomalené a vy víte, že je to tu zase. V tu chvílí vím, že se „něco“ děje. Je ticho. Auta jezdí, ale nejsou slyšet. Je ticho. Hodiny jdou, ale netikají. Další dny mám pocit, jako bych byla zahalená závojem, záclonou, nejde s tím nic dělat. Vloni na mě pár týdnů ležela docela těžká deka. Tlačila mi na hlavu, na auru, nedařilo se. Mám ale anděla z dálky, který mě čas od času očistí. Nezná mé problémy ani mé známé, přesto vždy naprosto přesně řekne, kdo za tím je a jaké emoce s dotyčným mávají. Nepřijetí se závistí bylo zatím to nejsilnější, čím mě někdo proklel. Tak jako já pomáhám jiným s ochranou a čištěním, tak mám naštěstí také někoho, kdo pomůže mně. Děkuji za to! Posílám pozdrav na Slovensko.

Tento týden u mě ale nastala malá změna. Naštvala jsem se a to hodně!

závist 2

Nemůžu zatím bohužel napsat přesně, o co jde. Věřte mi ale, že to, co se mi děje, je pěkná prasárna.

No a proto jsem se rozhodla pro ochranu tak trochu jinak, pomocí magie a kouzel. A protože od té doby jsem návod rozdala asi dalším 5 lidem, rozhodla jsem se návod poskytnout vám všem.

Myslím, že čas od času se potřebují všichni vypořádat s nějakými upíry, nepřejícníky, závistivci, prostě s někým, kdo ubližuje, kdo nedává váš život, tedy vlastně, kdo nedává svůj život, kdo má potřebu škodit, protože si přijde horší než vy nebo nemá to, co vy. Lidé závidí různé věci, nejen peníze, ale také rodinu, děti, práci…

Dostala jsem radu, ať to, vzhledem k okolnostem, řeším panenkou woodoo. Jo, bylo by to jednoduché, možná rychlé, možná účinné, ale tohle nejsem já. To fakt ne. A druhák, fakt to nechci jako bumerang zpátky. Věřte mi, že by to bylo hooodně rychle zpátky.

woodoo

Metoda, kterou vám poskytnu, je bezpečná. Bezpečná pro nás, co potřebujeme ochranu, ale také pro ty, co stojí na druhé straně. A o to mi jde. Nebudeme jim přece dělat to, co oni nám, no ne? :)

Tak tedy tady je návod:

Rituál s růží

Tento rituál slouží pouze a jenom k vaší ochraně. Není nebezpečný vám ani druhým.

Co budeme potřebovat?

Rudé růže s trny 

Růže je symbolem ochrany.

růže

Fotografie dotyčných lidí

foto

Počítač a tiskárnu

Růže musí být rudá a musí mít trny. Shání se těžko, ale vím, že v marketech bývají i ty nepřešlechtěné, které na sobě trny mají.

Růže si musíte obstarat sami. Je to důležité. Celé je to vaše ochrana, takže vzhůru na nákup.

Stejně tak celý rituál musíte udělat vy sami za sebe. Nikdy ne za jinou osobu. A nikdo za vás.

Růži si poté vyfoťte tak, aby za ní bylo světlé pozadí a hlavně tak, aby byly vidět trny. Po vyfocení si fotografie růže či růží přeneste do počítače. Nebojte se použít více růží pro více lidí.

Já jsem jich použila rovnou pět. 😉

růže rudá rudá růže 1

No a nyní přesně dodržte postup rituálu:

Nejprve si na papír vytiskněte dotyčnou osobu.

Pak dejte papír s fotografií zpět do tiskárny a to tak, abyste mohli na zadní stranu papíru s osobou vytisknout fotografii růže, kterou máte uloženou v počítači.

Poté dejte papír znovu do zásobníku tak, aby se tentokráte růže vytiskla zepředu přes dotyčnou osobu.

Shrnutí: nejprve tiskneme osobu, poté růži na stejný papír zezadu a poté růži přes dotyčného.

Proč tento postup?

První tisk nám označí osobu.

Druhý tisk nás chrání zezadu a třetí tisk nás chrání zepředu.

Prosím, pokud něco spletete, nevadí, vytiskněte to znovu a správně podle postupu. Jen tak zaručíte, že vše bude v pořádku a rituál bude mít účinek.

Fotografie pak uložte do nějaké složky a uchovejte je bez poškození. Nedoporučuji ani roztrhat ani spálit ani vyhodit! Je to ochrana proti dotyčné osobě.

Ochrana před dotyčnou osobou probíhá nejen přes fotografii, ale také skrze růži. Proto ani ji nevyhazujte, ale dejte ji do vázy. Může zčernat nebo odumřít poměrně brzy. Nechte ji pak uschnout.  Ale ani pak se jí nezbavujte, ale zavěste ji na nějaký trám či do okna a nechte ji vyschnout, až se bude úplně drolit. Pak ji teprve můžete vyhodit.

uvadlé růže

Takhle vypadají ty moje po 3 dnech.

No a to je všechno. Dali jste do toho energii a nyní jen v klidu žijte. Můžete si oddechnout.

radost

Pokud je dotyčný blízko vás, pozorujte, co se děje, jak se dotyčný chová a jak na to reagujete vy. Reakce mohou být různé, od uzdravení vztahu po odchod dotyčného z vašeho života. Vše je v pořádku.

Já dotyčné naštěstí blízko sebe nemám, proto nemůžu říct, jak reagují. Vím jen, že jsem hned po rituálu pocítila úlevu.

Rituál znám mnoho let, kdysi jsem ho v jedné těžké životní etapě použila a fungovalo to.

Budu ráda, když pomůže třeba jen jedinému člověku, pak tento článek a návod měl smysl.

Až vyzkoušíte, napište mi, jaké měl rituál účinky.

A dotyčné či dotyčným, pokud budou číst tyto řádky, chci vzkázat:

Kdyby to nebylo nebezpečné, bylo by to směšné. Je to nehezká hra s ohněm. Spoustu věcí vím, že věděla jen jedna osoba, která se pár slovy odkopala sama. Přidala ses ke zlu. Škoda. Všechno se jednou vrátí.

láska

Já své slovo vždy dodržím.

♥ Renáta

Renáta Herczová

Jsem tvůrce svého života, miluji objednávání z Vesmíru, miluji afirmace, miluji svůj život. Naučím vás, jak si pomocí objednávání si z Vesmíru a pomocí afirmací zlepšíte svůj život, budete šťastní a spokojení... více o mně si přečtěte zde.>>

Komentáře

  • Stáhněte si tento e-book zdarma

    Vaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa) jsou u mě v bezpečí a budu (Renáta Herczová, IČ: 73273422) je na základě vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů (http://renatahercz.cz/ochrana-osobnich-udaju-2/), které vycházejí z české a evropské legislativy. Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání e-booku a dalších newsletterů ode mě, které se budou týkat souvisejícího tématu. Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v každém zaslaném e-mailu.

  • Nejnovější příspěvky

  • Rubriky