Jak podpořit své sny? Diář, přání, pevná víra

Jak podpořit své sny?

Rozhodla jsem se, že si letos splním některé své sny a podpořím to svými zavedenými vesmírnými objednávkami.

Mé novoroční rituály

A tak jsem si podle své skvělé učitelky feng shui Zuzky Adam udělala pár rituálků na podporu. Začali jsme s rodinkou už o Vánocích ( o tom ale v jiném předvánočním článku či e-booku ). A protože Nový rok je ideální začátek, podpora směřovala tímto směrem. Předsevzetí si nedávám již několik let, jsou podle mého názoru celkem k ničemu, neznám nikoho, komu by vydržela déle než pár týdnů. A co potom? Sklouznu vždy do starého režimu. Takže tudy cesta má nepovede. Líbilo se mi ale doporučení Zuzky a to, naplánovat si to, co bych celý rok chtěla zažívat, od kultury přes sport, po odpočinek…

Od kamaráda jsem navíc dostala novoroční SMS: „Renátko, ať je 15 jeden velký úspěch.“ No a to mě ještě více nakoplo k tomu připravit se dobře na rok 2015.

Pečlivě jsem si to tedy nachystala. Cítila jsem, že to je to ono, co má ještě více podpořit mé zavedené objednávání tam někam nahoru, Vesmíru či Universu, jak chcete. Zuzko, díky.

Nový diář

IMG_0426

Popadla jsem svůj nový, ještě novotou vonící, čistý diář. A letos mám obzvláště krásný, mandalový diářek, který jsem shodou „náhod“ dostala od výše zmíněného kamaráda. Na 1.1. jsem si vypsala v bodech vše, co bych chtěla prožívat v tom novém roce s 15 na konci. Vtip je v tom, že toho 1.1. si máte udělat čas a vše z toho diáře zrealizovat aspoň na pár chvil, tak podpoříte splnění svých přání. Takže jsem si vymyslela toto:

 • příjemný oběd s rodinkou v restauraci ( nechci celý rok jen stát u plotny v kuchyni, ale ráda bych, aby se o nás občas postaral i někdo jiný…)
 • další bod na seznamu byl sport, jsem sportovní antitalent, počasí na kolo nebylo, brusle nemám, běhám tak leda po bytě s mopem, takže z toho sportu nakonec vyšla návštěva bazénu. A hurá, měli otevřeno! Byla jsem tak natěšená, že jsme tam přijeli o hodinu dříve. :-)
 • dalším bodem na seznamu byla relaxace, celé roky jsem se honila a teď bych si už konečně ráda i odpočinula, děti už nejsou žádná miminka, takže by to snad i šlo…na bazéně jsem proto využila whirpoolu a báječně jsem si v něm odpočinula, miluji horkou vodu a bublinky…šampus chyběl, no nevadí 😀
 •  další mou „potřebou“ je duševní potrava, na kterou jsem také v posledních letech měla minimum času, a to je čtení knih, takže letos znovu opráším své ezo knihy a knihy s tématikou růstu, těším se…
 •  miluji poznávání jiných krajů, ráda bych v tomto roce tedy také cestovala, takže i cesta autem na bazén byla „cestou“, která mou touhu měla podpořit, kromě této skutečné cesty jsem si vytáhla mapu a začala jsem plánovat dovolenou a jezdila prstíkem po mapě.
 • další bod mého seznamu? Kultura, něco, na co jsem v minulých letech také neměla vůbec žádný čas. Co vymyslet 1.1., aby se to během roku realizovalo? Všude bylo zavřeno, divadlo 1.1, nehrálo, ani kino nepromítalo, koncerty v okolí žádné, no nevadí, pustila jsem si hudbu do sluchátek a vizualizovala jsem si příjemná představení, koncerty..
 • jednou z věcí, kterou bych ráda letos měla, je  mít čas sama pro sebe
 •  jediný bod seznamu, který jsme 1.1. nezrealizovali, byla procházka v přírodě, to už při nejlepší vůli nešlo stihnout…
 •  no a to nejdůležitější je kontakt s těmi nejbližšími, hry s dětmi, objetí s dětmi i s partnerem, polibky, milování…
 • také jsem si udělala sklenici splněných přání

20150123_072031

Večer jsem si do diáře napsala s velikou radostí – SPLNĚNO, kromě již zmíněné procházky přírodou.

Podrobnosti

Kromě tohoto bodového seznamu jsem si pořídila ještě jeden sešitek, do kterého jsem si sepsala dopodrobna, co bych ráda letos zrealizovala jak po pracovní, tak po soukromé stránce, jaké si představuji osobní cíle, vypsala jsem si úspěchy, které v práci dosahuji v oblasti MLM, v registraci nových klientů, jak pokračuji ve feng shui, dále jsem si vypsala své finanční cíle, co bych ráda doplatila, co bych ráda uložila, co bych ráda dodělala doma, jak si dopodrobna představuji svůj odpočinek, svou dovolenou, vypsala jsem si, jak se budu starat o své zdraví a svou kondici, o tělo i pleť, jak budu zlepšovat a udržovat své vztahy s blízkými, a protože miluji afirmace, každý tento bod jsem okořenila posilující větičkou.

IMG_0427

Jedním z bodů v diáři také bylo konečně si vytvořit stránky, díky kterým bych pomáhala těm, kteří by chtěli také být šťastní, jen neví, jak to uchopit, co udělat, jaké kroky k vesmírnému objednávání, které mě tak baví, udělat…

Zadala jsem si objednávku: “ Vesmíre, já technický antitalent 😉 bych ráda udělala webovky a blog na toto téma, veď mě…“

No a cestou od počátku roku dosud jsem potkala Neurorestart Jiřího Vokáče Čmolíka, který mi pomohl ujasnit si některé věci, a ve stejném týdnu e-book Jak napsat e-book a na to navazující Podnikání z pláže Stáni Mrázkové, no není ten Vesmír dokonalý? Odpovím si sama, JE, protože díky tomu, teď čtete tyto řádky…Dále se mi stále více pod ruce dostávají i videjka Abraham-Hicks a nové další knihy z tohoto oboru a mé znalosti a zkušenosti s Vesmírem a objednáváním, afirmacemi tak dostávají další nové informace, posunuji se výš a já se dále obohacuji o nové zkušenosti a nová témata, které vám ráda budu předávat. Skládanka puzzle má další dílečky…

Tak a teď jsem jen zvědavá, jak bude dál rok 2015 probíhat.

Malé shrnutí od počátku roku do dnešního dne, tedy do 22.3.2015 😉

Na bazéně a ve whirpoolu jsme velmi často, dokonce jsme navštívili i saunu. Čtu pravidelně, téměř každý den a od počátku roku jsem si koupila cca 25 nových knih a také výkladové karty, chodím pravidelně na masáže i kosmetiku, snažím se jíst méně a kvalitněji než dosud, občas o víkendu poobědváme v restauraci, zvláštní je, že nás to táhne do té, kde jsme byli 1.1., máme před sebou relaxační víkendový pobyt, na který se moc těším, dovolená je zaplacená a připravuji se na 1. cestu letadlem, po mnoha letech jsem byla v Praze, částěčně pracovně, částečně za přáteli, navštívili jsme s partnerem koncert naší oblíbené kapely Manower, dokonce jsme byli v Krakově na vystoupení skupiny Queen s Adamem Lambertem, nádherný zážitek a další splněný sen, těším se na duben do divadla na Léčivé divadlo Gabriely Filippi a její představení Dar z nebes ( knihu jsem četla a moc mě oslovila ), objetí, polibků a milování je také dosti, jen na té procházce jsme byli jen 2x od počátku roku…njn, všechno se fakt stihnout nedalo.

Pracovní cíle jsou nad očekávání, finanční plán plním do puntíku, práce doma, které se měly dodělat, jsou v přípravné fázi a brzy se na ně vybraná firma vrhne.

Vesmír mi tedy dopřává přesně to, co jsem si přála.

Jo a garáž je také koupená, o tom více zde…

♥ Renáta

Renáta Herczová

Jsem tvůrce svého života, miluji objednávání z Vesmíru, miluji afirmace, miluji svůj život. Naučím vás, jak si pomocí objednávání si z Vesmíru a pomocí afirmací zlepšíte svůj život, budete šťastní a spokojení... více o mně si přečtěte zde.>>

Komentáře

 • Stáhněte si tento e-book zdarma

  Vaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa) jsou u mě v bezpečí a budu (Renáta Herczová, IČ: 73273422) je na základě vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů (http://renatahercz.cz/ochrana-osobnich-udaju-2/), které vycházejí z české a evropské legislativy. Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání e-booku a dalších newsletterů ode mě, které se budou týkat souvisejícího tématu. Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v každém zaslaném e-mailu.

 • Nejnovější příspěvky

 • Rubriky