Jak mi feng shui mění život

Mění a ve to ve všech oblastech života. Mění se ve všem, co si umíte představit. Práce, vztahy, rodina, dokončování projektů. Vše nové, co se dovídám, zkouším okamžitě na sobě a rodině. Naštěstí neprotestují. A pak – vidí, že se i jim mění život – k lepšímu.

Pokud váháte, zda je feng shui vaše cesta, možná vám to pomůže se rozhodnout. Život je jiný, má jiný rozměr, jiný čas, pokud jste v koloběhu studia, setkávání, na pouti. Pokud se zastavíte a dáte prostor sami sobě, čas přestane úplně existovat. Vždycky jsem si přála ho nějak zastavit. Díky za to! Tak teď občas není vůbec.  Čas je to, co přestanete vnímat. Zmizí.

Najednou si uvědomíte, že jste odjela na 3 dny, ale máte pocit, že se vracíte za měsíc, dva. A vy jste ušli další veliký kus cesty za poznáním. Jo, ale fyzicky nestárnete! Aspoň si to myslím,tedy … zatím nikdo nic neříkal. :-)  Jen se vyvíjíte a měníte.

hodiny

Feng shui pro mne není jen východní učení, je to můj styl života. Je to něco, co začnete mít hluboko pod kůží. Zjistíte, že je pro vás normální doma solit nejen polévku, ale i byt a sami sebe. Mnozí kupují kilo soli co čtvrt roku, my měsíčně 10 kilo a více. Prodavači si už zvykli. Zjistíte, že jak někteří malují co 5 a někdy i více let (prý i po 20, říkal malíř, no fuj), tak vy malujete skoro každým rokem. I malíř už si zvykl.  Jo, zrovna nedávno mi říkal, „tak se pak ozvěte!“ Věděl, že se ozvu ne za 4 roky, ale tak za 4 měsíce. V barevníku se vyznám líp než on. Posledně mi tvrdil, že vidí růžovou, a volal mi domů se zděšením v hlase, přesto jsem ho donutila tou barvou vymalovat pokoj mého syna. No a pak uznal, že výsledek je luxusní. Oranžový. Jemně oranžový. Vezmu barevník a vysvětluji mu, že se musí koukat na to, co je výchozí barva. Jj, feng shuista se vyzná i v malování.

Ani můj dvorní kutil se už nediví. Nedávno mi zase věšel další broušené křišťálové koule a nové obrazy. Nutně jsme doma potřebovali obraz fénixe. Uznejte, že vypadá skvěle. Cítím, že bude mít veliký vliv na dokončování našich projektů.

fénix 3

Ani návštěvy se už moc nediví, když vstupují pokaždé do jiného prostoru. Už se ani nediví, když narazí v koupelně i v kuchyni, ve dřezu i v umyvadle na křišťály. Jednou dostali odpověď na svoje proč a asi jim to stačilo, dál se neptají. Křišťály jsou pro nás spotřebním materiálem, kupujeme je na kila. Stejně jako tyčinky. Stále u nás něco zajímavého jemně voní.

Cítíme se doma příjemně. A o to jde. Žít v harmonii.

PS. Jdu se chystat na další návštěvu malíře, tak někdy příště…

I když, teď mě napadá, zda jsem vás spíše nevyděsila. Snad ne.

A napište mi. Co vy, jak to máte s feng shui?

Renáta ♥

Renáta Herczová

Jsem tvůrce svého života, miluji objednávání z Vesmíru, miluji afirmace, miluji svůj život. Naučím vás, jak si pomocí objednávání si z Vesmíru a pomocí afirmací zlepšíte svůj život, budete šťastní a spokojení... více o mně si přečtěte zde.>>

Komentáře

  • Stáhněte si tento e-book zdarma

    Vaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa) jsou u mě v bezpečí a budu (Renáta Herczová, IČ: 73273422) je na základě vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů (http://renatahercz.cz/ochrana-osobnich-udaju-2/), které vycházejí z české a evropské legislativy. Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání e-booku a dalších newsletterů ode mě, které se budou týkat souvisejícího tématu. Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v každém zaslaném e-mailu.

  • Nejnovější příspěvky

  • Rubriky