Feng shui – cesta k harmonii

S mým vesmírným objednáváním velmi úzce souvisí má další životní láska, krásné učení feng shui.

Konzultace

Feng shui znám už spoustu let. Před časem jsem jej začala i studovat a nyní jej předávám dál. Vedu večerní semináře, které tvoří ucelený soubor, dělám konzultace v bytech, domech i v kancelářích, dělám východní horoskopy, tzv. astrotypy. Je to soubor informací o tom, kdo jsme, kam směřujeme, co je v nás, jak s tím zacházet, co vypíchnout a co naopak potlačit. S těmito astrotypy souvisí také koreláty, porovnávání dvou lidí, nebo dokonce porovnání člověka a určité události a zjištění, jak na tom ti dva vlastně jsou. Co způsobuje, že si rozumí, nebo naopak, proč jsou jejich vztahy stále na ostří nože. Pomocí těchto výpočtů na základě data narození lze také nalézat vhodné termíny pro založení společnosti, pro svatbu, pro nastěhování se do bytu, pro nástup do školy či do práce.

Proč říkám, že feng shui souvisí s vesmírnými objednávkami?

Je to jednoduché. Náš byt je jako objednávkový seznam do Vesmíru. Podle toho, co v něm máme či naopak, co nám v něm chybí, dáváme těm nahoře najevo, co v životě chceme.

seznam

Naše touhy

Chceš partnera a máš doma jen jednu postel, jedno křeslo? Co asi tak signalizuješ tam nahoru?

Chceš změnit práci, ale oblast kariéry doma je zanesená věšáky přeplněnými oblečením, botníkem plným bot, které už léta nikdo nenosil? Za dveřmi tě pokaždé po příchodu domu čeká něčí taška, či rozkopnuté boty?

Chceš více peněz, ale v oblasti hojnosti máš krabice s doklady a složenkami? Popřípadě vtipnou pokladničku, kterou ti bůhvíkdo daroval, s holou dupkou, do které se strkají peníze?

Chceš mít dobré vztahy s rodinou, ale nedaří se a ty nevíš proč?

Máš doma spoustu věcí od určitých lidí a divíš se, že ti zasahují do života?

sen

Harmonizace

Feng shui je jediná technika, kdy zvenčí měním nitro. Zvenčí tedy harmonizací svého prostoru můžeš změnit svůj život. Svou práci, kariéru, vykročení, vztah partnerský, vztah mezi tebou a dětmi, tebou a rodinou, můžeš změnit hojnost ve svém životě, hojnost příležitostí, hojnost přátel i hojnost financí, můžeš zlepšit své zdraví, můžeš najít nové přátelé, můžeš cestovat, více odpočívat, dotahovat věci do konce a radovat se ze svých úspěchů.

A to už za to stojí, co říkáš?

Školy feng shui

Je několik škol feng shui, já využívám školu tvarů a školu kompasu ba gua.

Ale o tom zase příště.

Renáta

Renáta Herczová

Jsem tvůrce svého života, miluji objednávání z Vesmíru, miluji afirmace, miluji svůj život. Naučím vás, jak si pomocí objednávání si z Vesmíru a pomocí afirmací zlepšíte svůj život, budete šťastní a spokojení... více o mně si přečtěte zde.>>

Komentáře

  • Stáhněte si tento e-book zdarma

    Vaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa) jsou u mě v bezpečí a budu (Renáta Herczová, IČ: 73273422) je na základě vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů (http://renatahercz.cz/ochrana-osobnich-udaju-2/), které vycházejí z české a evropské legislativy. Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání e-booku a dalších newsletterů ode mě, které se budou týkat souvisejícího tématu. Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v každém zaslaném e-mailu.

  • Nejnovější příspěvky

  • Rubriky