Andělská znamení část první

O pomoci andělů mi kdysi dávno řekla jedna má zákaznice. Je to už bezmála 15 let. Šla jsem si tehdy koupit knížku, abych věděla, o čem mluví. Jak na to, co to obnáší, jak s nimi komunikovat.

Tuhle jsem si pořídila jako první. Dneska už jich mám hezkou řádku. Zaplnily mi pár polic knihovny.

kniha

Věříte v andělskou pomoc?

Pro mnohé lidi je to neuchopitelné, tudíž pro ně nic takového neexistuje.

Když jsem četla tuhle první knihu, ani jsem nedýchala. Příběhy lidí mě dostávaly tehdy a dostávají mě i dnes.

Tehdy jsem se poprvé dočetla také o tom, že nám andělé dávají znamení, kterými na sebe upozorňují nebo nás chtějí někam nasměrovat, něco nám ukázat, co nám může pomoct v naší situaci.

V knize bylo psáno, že si nemáme říkat o to, jaká znamení to mají být, andělé se ozvou sami a je na nás tato znamení poznat. Naštěstí mají s námi lidmi velikou trpělivost a znamení nám ukazují stále dokola, dokud si jich nevšimneme. Doslova si představuji, jak hopsají kolem nás, strkají nám před naše nosy různá znamení, mávají rukama a diví se, že je nevidíme. Občas si do nás i šťouchnou. :) Nevztekají se a nejsou zoufalí, jsou trpěliví a zkouší to zas a znova a znova.

No uznejte, nebylo by jednodušší, kdybychom je prostě viděli, jako se vidíme navzájem? 😀 Asi bylo. Otázka je, jestli bychom si jich ještě tolik vážili, jako když jsou takto neviditelní či nevidění. 😉

anděl

Nebyla bych to já, kdybych si s nimi nedomluvila znamení. 😉 Prostě jsem si o ně řekla. Poprosila jsem je tehdy, ať mi ukáží, že existují, že jsou někde poblíž mě. No a řekla jsem si, že chci vidět znamení v podobě pírka. A že bych ráda, kdyby to bylo naše znamení navždy.  

pírko

Kbelík, hadr a … pírko

No a přišlo, ještě ten den. Nečekejte nějakou romantickou scénku. Ne, bylo to prozaičtější. Šla jsem tehdy vytírat svou apatyku. V půlce práce jsem se zarazila a koukala jsem na zem a z očí se mi valily slzy. Údivem nad tím, co vidím, láskou, že někde poblíž mě prostě jsou a úlevou, že na to asi od teď už nebudu tak úplně sama. Řešila jsem, co dál v životě a to mě naplňovalo nadějí, že to prostě dám. Znáte ten pocit, že najednou to prostě VÍTE. Víte, že TO zvládnete? Byl tam – ten pocit a bylo tam – pírko. Očištěné hadrem, ale nejcennější z cenných.

Ještě dlouho jsem ho nosila v peněžence v místě, které bylo na fotky. Časem se vytratilo, přišlo ale mnoho nových. Na tohle ale vzpomínám nejraději.

Na co jsem za těch 15 let přišla?

1. že my, Bůh, Vesmír (nazvi si to, jak chceš) a andělé – jedno jsme ♥

2. že my, Bůh a andělé láska jsme  ♥

3. že když si o pomoc neřeknu, nepřijde ♥

4. že ne vždy nám to, co chceme, splní (protože vědí, že to není pro nás dobré)  ♥

5. že není důležité být světec, aby nám pomáhali  ♥

6. že nás milují všechny stejně  ♥

7. že jsou trpěliví  ♥

8. že jsou plni lásky, nekonečné, bezpodmínečné lásky, která snad ani nejde tady na zemi pochopit (v té podobě, kterou cítí oni k nám)  ♥

9. že znamením může být cokoliv  ♥

10. že není malé či velké prosby  ♥

11. že je nerušíme, když je voláme na pomoc  ♥

12. že mohou být na více místech najednou a pomáhat tak mnoha lidem  ♥

13. že je nezdržujeme od jiné činnosti ♥

14. že je možné je uvidět (někdy sice jen koutkem oka, ale spolu s tím pocitem – je to ON? ANO JE. Tak je to opravdu on)  ♥

15. že ne s každým se o tomto dá mluvit (ale když vy VÍTE a druhý VÍ, tak se společná řeč na téma andělů vždycky najde) :)  ♥

16. že když si koupíte první karty, chcete se s nimi bavit (ne ve smyslu si hrát, ale bavit se, mluvit s anděly)  už pořád, protože je to najednou ještě jednodušší  ♥

17. že když nasloucháte, vnímáte více své pocity, jste intuitivnější  ♥

18. že každý máme svého strážného anděla, který nás ani na vteřinu neopouští  ♥

19. že i když mlčíme, stejně vědí, po čem naše  ♥ touží  ♥

Určitě bych přišla ještě na mnoho ŽE. Psala jsem tak, jak mi myšlenky shora proudily do hlavy, takže je dost možné, že je to bez ladu a skladu, ale není to důležité.

Důležité je uvědomění si, že existují, že nám pomáhají, když si o pomoc řekneme. My totiž máme svobodnou volbu a svobodnou vůli, nikdo, a to ani Bůh, za nás nemůže rozhodovat. Je to jen na nás, zda je přijmeme do našeho života.

žena

S láskou Renáta ♥

Modlitba tvých andělů léčitelů, kterou ti přináší od Boha Michael, tvůj archanděl (Lorna Byrne)

Vylijte svou léčivou moc, andělé, rytířstvo nebeské,

na mne i na ty,které miluji.

Nechť na sobě ucítím paprsek tvých andělů léčitelů

a světlo tvých uzdravujících rukou.

Nechť započne tvé uzdravování,

tak, jak Bůh dá,

Amen.

 

 

Renáta Herczová

Jsem tvůrce svého života, miluji objednávání z Vesmíru, miluji afirmace, miluji svůj život. Naučím vás, jak si pomocí objednávání si z Vesmíru a pomocí afirmací zlepšíte svůj život, budete šťastní a spokojení... více o mně si přečtěte zde.>>

Komentáře

  • Stáhněte si tento e-book zdarma

    Vaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa) jsou u mě v bezpečí a budu (Renáta Herczová, IČ: 73273422) je na základě vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů (http://renatahercz.cz/ochrana-osobnich-udaju-2/), které vycházejí z české a evropské legislativy. Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání e-booku a dalších newsletterů ode mě, které se budou týkat souvisejícího tématu. Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v každém zaslaném e-mailu.

  • Nejnovější příspěvky

  • Rubriky