Zloději energie

 aneb 10 věcí, které byste doma mít neměli

Proč, ptáte se? Protože vám kradou energii. Cože?? 

Je to tak. Je pár věcí, které byste ze svého domu měli odstranit. Odnést, vyhodit, zbavit se jich.

Jsou to zloději naší energie, ubírají nám nejen prostor pro potřebné věci, ale také nás vyčerpávají. A že vím, o čem mluvím. Mnozí klienti mi to potvrdili. Chodí spát se slepicemi a stejně jsou ráno vyčerpaní. Po konzultaci v jejich bytě či domě jsem se tomu vůbec nedivila. Věci z dědictví po babičce, hromada nářadí na více hromadách, stará nefunkční lednice, mnoho bund a kabátů, co kdyby se ještě někdy hodily. Šiky bot, že by se nemusela stydět menší prodejna obuvi. A hračky? Raději nemluvit.

A které věci to jsou?

1. věci rozbité –  hrníčky, talířky, misky, žehličky, vrtačky, nářadí…Připadám si jako ve filmu Na samotě u lesa – a štěrk a písek a cihly :-)

2. věci nevyužívané – rotopedy sloužící jako odkladač kabelek a tichý sluha na oblečení, činky, co leží za postelí…

rotoped

3. věci s podivnou minulostí a dárky od lidí, které nechci mít ve svém životě – příliš nás ovlivňují a ubírají energii.

4. věci „kdyby něco“ – druhá a třetí žehlička, 10 pánviček, trička, kdybych zhubla…

5. věci záhadné, tam někde něco upadlo, uložilo se a prostě jsou, nevíme po čase proč, ale jsou…a… hromadí se.

6. staré časopisy, noviny, letáky – chceme mít všechny ty příběhy doma? Rozvody, exekuce, záhadná úmrtí? Asi ne, viďte.

oblečení 2  časopisy

7. oblečení z doby, kdy nám bylo těžko – rozvody, neúspěšné zkoušky, úmrtí někoho blízkého…stále máme energii těch událostí doma. Chceme ji?

8. staré budíky, hodiny, hodinky, obzvláště, pokud nefungují – jsou to žrouti energie a ještě nám brzdí náš čas.

hodiny

9. staré účtenky, doklady, smlouvy – a ještě rozházené po různých šuplících po bytě? Víte, že je dobré je mít v bílé krabici?

10. věci nedodělané, nedokončené – nedopletený svetr, nedolepené letadýlko, rozepsaná sbírka básní či povídek? Neotevřená pošta, neopravená police? Tyto věci stagnují a tím nám stagnuje i naše energie.

Změníte to? 

Nevíte si s tím rady? Zavolejte, napište. Jako úklidový kouč vám pomohu zbavit se nepořádku a vrátím vám energii do vašeho života.

Renáta

Jak na zloděje energie? To se naučíte tady: Zloději? Znič je!

A pak to vyčistíme: Energetická očista.

Renáta Herczová

Jsem tvůrce svého života, miluji objednávání z Vesmíru, miluji afirmace, miluji svůj život. Naučím vás, jak si pomocí objednávání si z Vesmíru a pomocí afirmací zlepšíte svůj život, budete šťastní a spokojení... více o mně si přečtěte zde.>>

Komentáře

  • Stáhněte si tento e-book zdarma

    Vaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa) jsou u mě v bezpečí a budu (Renáta Herczová, IČ: 73273422) je na základě vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů (http://renatahercz.cz/ochrana-osobnich-udaju-2/), které vycházejí z české a evropské legislativy. Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání e-booku a dalších newsletterů ode mě, které se budou týkat souvisejícího tématu. Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v každém zaslaném e-mailu.

  • Nejnovější příspěvky

  • Rubriky